KONST / Litografier / Färglitografier 12023090
nr 1202 3090
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografier, 2 st. Frukter, signerade och numrerade. Motivet: 30x38
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:18:01
100 kr